O nas - Sofoland meble

Sofoland.pl to firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji mebli tapicerowanych, znajdująca się w Bystrzycy Kłodzkiej, gdzie od wielu dekad produkuje się meble. Wykonywane są według najlepszych światowych standardów, co sprawia, że reprezentują one wysoki poziom jakości, komfortu i niezawodności. Firma posiada 25 letnie doświadczenie na rynku meblarskim. 

W ofercie znajdują się narożniki, narożniki z fukcją spania, sofy nierozkładane, sofy rozkładane, fotele, leżanki, meble tapicerowane modułowe oraz pufy. Nasz dział rozwoju nieustannie poszerza ofertę o nowe kolekcję mebli, które zawsze odpowiadają najnowszym trendom.

WŁASNY DZIAŁ ROZWOJU I PROJEKTOWANIA

Posiadamy własny dział modelowania. Sami projektujemy nowe wzory mebli. Nasi mistrzowie dokładnie i wnikliwie analizują prototypowe konstrukcje aby efekt finalny spełniał wszelkie oczekiwania, zachwycał, był pozbawiony jakichkolwiek wad.

KOMFORT

To jeden z najważniejszych aspektów. Bez tego meble wypoczynkowe nie miałyby sensu dlatego naszym priorytetem jest zaprojektowanie i wymodelowanie mebla tak aby nie tylko przyciągał wzrok ale również pozwalał na komfortowy i wygodny wypoczynek.

NOWOCZESNOŚĆ

Dokładamy wszelkich starań aby nasze meble podążały za najnowszymi trendami designerskimi. Stosujemy najwyższej jakości materiały korzystając z najnowszych technologii. Dlatego nasze meble są odporne na zalanie, plamy, ścieranie

TECHNOLOGIA

Do produkcji mebli używamy maszyn spełniających najwyższe standardy technologiczne i jakościowe w branży. Jesteśmy samowystarczalni. Większość elementów konstrukcyjnych mebli jest naszej produkcji. Wszystko zaczyna się w momencie dostawy drewna oraz rolek z tkaniną do naszej fabryki a kończy na gotowym meblu.

JAKOŚĆ

Posiadamy dział kontroli wewnętrznej, który na każdym etapie produkcji naszych mebli wnikliwie sprawdza jakość wytwarzanych produktów. Żaden element składowy mebla nie może zostać użyty do produkcji bez akceptacji kontrolera jakości. Każdy gotowy końcowy produkt jest sprawdzany i w razie jakichkolwiek wad nigdy nie trafia do sprzedaży.

DOŚWIADCZENIE I TRADYCJA

Fabryka jest zlokalizowana w Bystrzycy Kłodzkiej, mieście, w którym od dekad produkuje się meble. Kunszt zawodowy tapicerów, szwaczek, krojczych niejednokrotnie przekazywany jest z pokolenia na pokolenie. Fabryka mebli od dziesięcioleci była w Bystrzycy Kłodzkiej dźwignią tutejszej gospodarki. Nasza fabryka zatrudnia największą ilość pracowników w mieście.

WYKWALIFIKOWANA KADRA

Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie oraz wykształcenie w swoim zawodzie. Są wykwalifikowanymi specjalistami, którzy swoją wiedzę niejednokrotnie uzupełniali dzięki doświadczeniu wśród członków rodziny, będących również związanych z produkcją mebli.

DREWNO

Używamy drewna z legalnych i zarządzanych w sposób zrównoważonych źródeł leśnych spełniających certyfikat FSC.

Zapraszamy do przeglądania katalogu produktów i życzymy udanych zakupów!

Bestsellery

Arezzo sierra

1900 zł

Poznaj produkt

Chesterfield sierra

od 1450 zł

Poznaj produkt

Clara sierra

od 1350 zł

Poznaj produkt

Marakesh romeo

od 1000 zł

Poznaj produkt

San Perdro sierra

od 1300 zł

Poznaj produkt

New York narożnik

2500 zł

Poznaj produkt

Postaw na jakość
i doświadczenie

Sprawdź ofertę
Cookies menadżer